Dobrá Voda Cup

Súťaž Dobrá Voda CUP začal organizovať Ivan Gregorička v roku 2015. Myšlienka vznikla po tom čo na Slovensku chýbala súťaž pre juniorov do 21 rokov. V prvých ročníkoch bola nazvaná Dobrovodská 21-tka . 

 

Už pri prvom ročníku sme zaznamenali zahraničnú účasť. Vtedy ešte len začínajúci junior Alin Tudor z RUMUNSKA ozdobil našu súťaž v Dobrej Vode. 

 

Bilancovali sme prvý ročník ..cca 50tka pretekárov 2 krajiny Slovensko a Rumunsko . Vedeli sme , že sa naša myšlienka stretla s pozitívnymi reakciami a tak sme začali plánovať 2 ročník .

 

Dobrovodská 21-tka sa postupom rokov stala obľúbenou súťažou juniorov do 21 rokov z celej Európy . Postupne sa súťaž trnasformovala a zlepšovala , pridávali sme kategórie a to nielej juniorské ale aj seniorské , master, amatéri a telesne postihnutý.

 

V roku 2019 sme zažili veľký úspech , keď sa nám v Dobrej Vode podarilo zorganizovat Dobrovodskú 21 tku , kde sa zúčatnilo  110 športovcov z 9 krajín (Slovensko , Taliansko , Chorvátsko, Švajčiarsko , Česko, Švédsko, Bulharsko, Poľsko, maďarsko  )

 

Prišiel rok 2020 boli sme plný očakávania a pripravený na daľšiu súťaž..teraz už pod novým názvom a to Dobrá Voda CUP.

Veľa  sponzorov , finančné odmeny , live prenos a veľa veľa daľších noviniek. Mali sme potvrdenú účasť : Ukrajina, česko , poľsko , kazachstan , maďarsko , Slovinsko, srbsko, chorvátsko, Ghana , Nemecko , švédsko, turecko, švajčiarsko. 

Mala to byť najväčšia a najsilnejšia súťaž vôbec …ale prišiel Corona virus a obmedzenia s ním spojené. Zákaz cestovať , uzatovrené hranice atď. 

 

Súťaž sa nakoniec podarilo zorganizovať . Zúčastnilo sa 75 športovcov zo Slovenska,  Maďarska , Česka a Švajčiarska


Už teraz sa tešíme na daľší ročník a veríme , že bude ešte lepší
.

Our dream trainers

Do sports with us

We have the most profitable annual subscriptions